اسپیکر بلوتوثی REMAX مدل RB-M26

اسپیکر بلوتوثی

محصول دیگری از کمپانی ریمکس که امروز قصد آشنایی با آن را داریم یکی دیگر از اسپیکر های بلوتوثی این کمپانی با نام RB-M26 می باشد . این اسپیکر بلوتوثی یکی از جدیدترین محصولات ریمکس می باشد که در ادامه به بررسی این ویژگی ها خواهیم پرداخت و تفاوت های این اسپیکر را با اسپیکر بلوتوث مدل RB-H8 بررسی خواهیم نمود.
اسپیکر بلوتوثی REMAX مدل RB-M26، به یک تابع دوگانه‌، ویژه‌ی ساعت زنگدار مجهز شده ‌است که با استفاده از آن‌ها و برحسب نیاز، روی دو زمان مختف می‌توان ساعت را کوک‌ کرد.

اسپیکر بلوتوثی ریمکس
این دستگاه، با پشتیبانی از نرم ‌افزار U disk Player و تابع TF Card ،که قابلیت نمایش ساعت دیجیتال روی صفحه را داشته و قابلیت پشتیبانی هر فرمت رایج موسیقی را دارد.
فلز سطحی به‌کار رفته در طراحی ظاهری دستگاه، با یک پارچه‌ی کتانی مقاوم پوشیده‌شده است که ظاهر زیبایی را برای آن به‌ارمغان‌آورده‌است.این دستگاه با وجود مجهز بودن به تکنولوژی Hi-fi صدایی پرقدرت و با کیفیت را برایتان ایجاد‌می‌نماید و نیز باتری پلیمری درونی آن با ظرفیت 4400mAh، تا 6 ساعت نیاز به شارژ مجدد ندارد.
این دستگاه هم‌چنین با مجهز بودن به تکنولوژی منحنی آکوستیک (Acoustic Curve )، قادر است که با انتخاب فرکانس ‌متعادل‌تر، صدایی واضح‌تر و باکیفیت‌تر را برایتان به ‌ارمغان‌ آورد. و نیز با قابلیت پشتیبانی کابل AUX امکان استفاده‌ی راحت‌تر را برایتان ایجاد می‌نماید. علاوه ‌بر همه‌ی این موارد این دستگاه با داشتن تابع پخش رادیویی امکان پخش صدای رادیو را با کیفیت ‌بالا برایتان ایجادمی‌کند.

اسپیکر بلوتوث ریمکس
اسپیکر بلوتوثی RB-M26 به یک بلندگوی مغناطیسی داخلی 58MM مجهزشده ‌است‌ که مقاومت بیرونی آن 40ohm 5Wx2 بوده و به یک بازتابنده‌ی کم‌فرکانس مجهز شده ‌است. با این فناوری حتی پس از چندین‌ بار استفاده، صدایی گوش‌نواز را از این دستگاه خواهید شنید.

بیشتر بخوانید :   شارژ بی­سیم - شارژری که گوشی تان را از راه دور شارژ می کند!

نحوه‌ی عملکرد دستگاه در یک نگاه
این اسپیکر بلوتوثی، با اضافه‌کردن یک تابع نمایش دیجیتالی به امکانات خود، امکان نمایش دیجیتالی ساعت روی صفحه را ایجادنموده‌است. علاوه‌براین به توابع و دکمه‌های برای تنظیم آلارم همراه با قابلیت تنظیم صدا نیز مجهزشده‌است.

 

به اشتراک گذاری در