جدیدترین اسپیکر بلوتوثی ریمکس چه ویژگی هایی دارد؟

اسپیکر بلوتوثی ریمکس

اسپیکر بلوتوثی ریمکس مدل RB-M8 با طراحی زیبا و منحصربه ‌فرد و ابعاد کوچک و قابل حمل ،امکان دسترسی در هر زمان و هر مکان را برای شما فراهم می سازد. طراحی چندمنظوره و درعین حال یکپارچه‎ی این دستگاه، به‌گونه‌ای است که به فناوری آکوستیک چندمنظوره مجهز شده‌است که این ویژگی امکان استفاده از آن‌ را چه در سفر و چه در خانه برایتان به ‌ارمغان ‌می‌آورد و شما با اتصال این دستگاه به موبایل، تبلت، کامپیوتر و سایر دستگاه‌های پخش‌کننده‌ی موسیقی دیجیتال، قادر خواهید بود در هر شرایطی از کیفیت صدای بالا و طراحی زیبا و خوش‌آب‌ورنگ این دستگاه، لذت‌ببرید.
اما در عین حال به منظور نگه‌داری‌ و استفاده‌ی بهتر و بهینه تر از این دستگاه، نیازاست نکاتی را درنظربگیریم:
بهتر است این اسپیکر بلوتوثی در دمای معمولی استفاده و نگهداری شود. طراحی این اسپیکر بلوتوثی به ‌گونه‌ ای است که برای استفاده در هوای مرطوب و بارانی مناسب نیست. در صورت نیاز به تعمیر، قطعات آن را از هم جدا نکنید و تعمیر و بازنگری را به نمایندگی‌های  مجاز بسپارید. و به‌خاطر داشته‌ باشید که باتری‌های لیتیومی به‌ کار رفته در دستگاه همان‌‌طور که اشاره‌ شد، به حرارت بالا حساسند.
درصورت بروز عیب‌ و نقص در دستگاه، آن‌ را خاموش ‌کرده و اتصال USB را قطع‌نمایید تا از آسیب‌ به اسپیکر و سایر قطعات آن جلوگیری شود.

اسپیکر بلوتوثی

کاهش باتری این دستگاه روی ارتباط بلوتوثی و کیفیت پخش صدای آن اثر گذار است. پس اسپیکر خود را به‌موقع شارژ کنید.
باوجود ویژگی‌های یادشده، طراحی دستگاه به ‌گونه ‌ای است که دو مشخصه‌ی مهم را دربرمی‌گیرد:
1-تداخل آسیب‌ زننده برای دستگاه‌های الکترونیکی که به آن متصل‌ می‌شوند ایجاد نمی‌کند.
2-ازطرف ‌دیگر، تمام تداخل‌هایی که دردستگاه ایجاد می‌شوند باید موردپذیرش آن قرارگیرند، که این عامل ممکن ‌است منجربه ایجاد عملیات ناخواسته در ساختاراسپیکر شود.

بیشتر بخوانید :   پاور بانک‌ خورشیدی؛ نسل جدید شارژرهای همراه

هر تغییر یا اصلاحی که به وسیله‌ی اپراتور اصلی دستگاه تایید ‌نشود، ممکن است منجربه اختلال در دسترسی کاربر به اپراتورهای مختلف دستگاه شود.
با توجه به آزمون‌های مختلف انجام‌ گرفته روی دستگاه، و با وجود محدودیت‌های نام‌برده، اسپیکر بلوتوثی RB-M8 ریمکس در طبقه‌بندی دستگاه‌های دیجیتال مختلف، از لحاظ کیفی در دسته‌ی B قرارمی‌گیرد. این محدودیت‌ها به‌منظور ایجاد امکانات حفاظتی مناسب در مقابل اختلالات آسیب‌زای ناشی از مقاومت دستگاه‌های اتصالی به این اسپیکر، در طراحی‌آن به‌کاررفته‌اند. چنین تجهیزاتی، سبب ارتقا کاربردهای ممکن دستگاه شده و می‌تواند منجربه بازتاب انرژی فرکانس رادیویی شود ودر‌غیراین‌صورت، استفاده و نصب دستگاه‌های الکترونیکی مختلف به‌ آن، اگر برطبق دستورالعمل‌های به ‌کار رفته در ساختار دستگاه نباشد، ممکن است آسیب‌های ساختاری مضری را به ‌ویژه در مورد ارتباطات رادیویی دستگاه،ایجاد نماید. درعین‌حال، هیچ تضمینی وجود ندارد که با اتصال یک دستگاه الکترونیکی خاص به اسپیکر REMAX RB-M8 ، چنین اختلالاتی به ‌وجود نیاید. درصورتی ‌که، استفاده‌ ازچنین تجهیزاتی منجربه اختلالات مخرب در دریافت اطلاعات، به‌ ویژه از رادیو و تلویزیون در هنگام روشن یا خاموش‌کردن شود.

اسپیکر بلوتوث

در صورت بروز مشکل می توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

  • آنتن مربوط به دریافت اطلاعات را جابه‌جا کنید یا بچرخانید.
  • فاصله‌ ی میان دستگاه و دریافت‌ کننده را زیاد کنید.
  • دستگاه را به یک خروجی متصل به گیرنده موجود در مدار، وصل ‌کنید.
  • برای رفع مشکل، با یک نماینده یا تکنسین مجاز رادیو و تلویزیون مشورت‌ کنید.

در حالت کلی، این دستگاه جهت رفع نیازهای افراد ازطریق فرکانس رادیویی (RF) طراحی‌شده وبا توجه به وزن کم و امکان حمل‌ونقل آسان در هر زمان و هر مکان در دسترس است.

به اشتراک گذاری در