شارژر همراه یونیوو مدل TOP 5 ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه یونیوو مدل TOP 5

حتما تا به حال اتفاق افتاده است که برای انجام یا پیگیری برخی از کار های خود به شدت به تلفن همراه خود نیاز داشته باشید اما به دلیل کم بودن شارژ آن با توجه به ترس از نیمه کار ماندن تراکنش بانکی , مکالمه مهم با یک فرد متشخص و یا موارد اینچنینی از استفاده از آن صرف نظر کرده باشد و یا به دلیل خاموش شدن گوشی هوشمند خود قادر به پاسخگویی به دوستان یا آشنایان خود را نداشته باشد و موجب نگرانی آنها شده باشید. موارد ذکر شده تنها چند مورد از اتفاقاتی است که به کرات ممکن است برای هر فردی اتفاق بیافتد . قطعا راه حل های متعددی برای جلوگیری از قرار گرفتن در چنین شرایطی وجود دارد. اما بهترین راه حل پیشنهادی می تواند استفاده از یک شارژر همراه استاندارد باشد .

شارژر همراه یونیوو مدل TOP 5

قابلیت حمل 

پاوربانک یونیوو مدل TOP 5 با ظرفیت 5000 میلی آمپر و طراحی زیبا یک انتخاب مناسب برای دوستداران پاوربانک سبک و باریک می باشد. همانطور که می دانید یکی از مهمترین ویژگی های یک پاوربانک قابلیت حمل آسان آن است. ممکن است پاوربانک هایی را دیده باشید که با توجه به ضخامت یا نوع طراحی آن به راحتی قابل حمل نمی باشند . بنابر این انتخاب یک شارژر همراه که در ابعاد و اندازه های یک گوشی هوشمند باشد و به راحتی داخل کیف یا جیب شما جای گیرد می تواند یکی از مزیت های یک پاوربانک خوب باشد .

سایر ویژگی ها 

پاوربانک یونیوو مدل Top 5 با ابعاد 125 در 70 در 4 میلی متری و وزن 115 گرمی خود, ابعادی مناسب برای حمل روزانه دارد. پاوربانک یونیوو Top 5 با بهره گیری از باتری لیتیوم با درجه +A این اطمینان را به شما خواهد داد تا با اطمینان خاطر هر چه بیشتر, این پاوربانک را تهیه کرده و در مواقع نیاز بدون نگرانی از کیفیت باتری پاوربانک و آسیب های ناشی از شارژ توسط این دستگاه که به باتری گوشی هوشمند شما وارد می شود , آن را برای مصرف روزانه خود انتخاب نمایید . این پاوربانک در دو رنگ سفید و مشکی ارائه میگرد

به اشتراک گذاری در