نقد و بررسی پاور بانک یونیوو مدل TOP10

پاور بانک یونیوو

امروزه به دلیل استفاده همه جانبه از گوشی های هوشمند، پاوربانک ها به کالایی مفید و ضروری تبدیل شده است.
در حال حاضر پاوربانک با برندهای مختلف و با تنوع بسیار زیادی در بازار موجود است که معمولا پاور بانک های برندهای مختلف با ظرفیت یکسان از لحاظ  کارایی تفاوت زیادی با هم ندارند و چیزی که این محصولات را از یکدیگر متفاوت می سازد، طراحی و امکانات آن‌هاست. در این بین پاوربانک ها دارای ظرفیت ده هزار میلی آمپر به دلیل داشتن ظرفیت مناسب نسبت به گوشی های جدید و همچنین وزن و ابعاد نه چندان بزرگ؛ طرفداران بیشتری دارند.
پاور بانک یونیوو مدل TOP 10 یکی از پاوربانک های باکیفیت و زیبای 10000 میلی آمپری است .
 wood-copy

طراحی زیبا
این پاوربانک دارای بدنه پلاستیکی براق با طراحی بسیار زیبایی است که این طراحی خاص باعث شده اثر انگشت و چربی بر روی آن مشخص نشود.
پاوربانک TOP 10 یونیوو دارای طراحی ارگونومیک با بدنه ای قوس دار است که باعث می شود پاوربانک به راحتی در دستان جای گرفته و سر نخورد.
این پاوربانک دارای یک رنگ سفید می باشد.

پاور بانک یونیوو مدل TOP 10 با اندازه‌ی 150 در 74 میلی‌متری تقریبا اندازه‌ای مشابه با یک گوشی متوسط دارد و به‌راحتی می‌توان آن را در جیب شلوار قرار داد. وزن این پاوربانک 214 گرم می باشد.
از دیگر ویژگی های این پاوربانک استفاده از چهار چراغ LED به منظور نمایش میزان شارژ پاوربانک می باشد.

office-desk-background-1

شارژ باتری
باتری پاوربانک TOP 10 یونیوو با درجه A+ قابلیت شارژ بیش از 300 بار را دارد. مدت زمان شارژ پاوربانک TOP10 یونیوو با آداپتور 2 آمپر حدود 5 ساعت می باشد.
ورودی و خروجی
پورت ورودی این دستگاه مانند اکثر پاوربانک‌ ها،  microUSB است و می‌توانید با کابل های گوشی اندرویدی، این پاوربانک را شارژ کنید. اما بهتر است برای سریع‌تر شدن فرایند شارژ این پاوربانک، از شارژرهای ۲ آمپری استفاده شود. پاوربانک یونیوو مدل TOP 10، دارای دو پورت خروجی دو آمپری است. بدین‌صورت می‌توان به‌طور همزمان هم گوشی و هم تبلت را با این پاوربانک شارژ کرد.

به اشتراک گذاری در