ویدئو پروژکشن ها مجهز به پاوربانک می شوند

ویدئو پروژکشن ها مجهز به پاوربانک

گسترش استفاده از پاوربانک ها

پاور بانک یا همان شارژر همراه در زندگی روزمره دنیای امروز از جایگاه ویژه و اجتناب ناپذیری برخوردار می باشد. با توجه به نقش تلفن های همراه هوشمند در زندگی اغلب مردم و اینکه این دستگاه ها با توجه به امکاناتی که به کاربران خود ارائه می دهند، نیاز به  این دارند که همیشه در دسترس کاربران باشند. بنابراین استفاده از یک منبع تغذیه الکتریکی که قابل حمل و در دسترس باشد می تواند بسیار مثمر ثمر واقع گردد.
از سوی دیگر با توجه به اینکه لپ تاپ ها هم در کنار گوشی های هوشمند نقش غیر قابل انکاری را ایفا می کنند، تامین انرژی الکتریکی این دستگاه ها هم در موارد اضطراری می تواند بسیار مهم باشد. لذا گونه ای از پاوربانک ها طراحی و تولید گشته اند تا این نیاز کاربران را نیز مرتفع سازند.

استفاده از پاوربانک در ویدئو پروژکشن ها

با توجه به گزارش بازار جهانی در خصوص افزایش نیاز به پاوربانک ها، ایده های استفاده از این دستگاه ها هم در کنار نرخ رشد تقاضای این محصولات، در دستگاه های مختلف نیز گسترش می یابد. به عنوان مثال استفاده از پاوربانک ها به عنوان منبع تغذیه در دستگاه های ویدئو پروژکشن یکی از ایده های جدیدی است که محدودیت های استفاده از این دستگاه را با استفاده از یک پاوربانک و همچنین یک تبلت قابل لمس مجهز به ویندوز ۱۰ – به منظور حذف نیاز به لپ تاپ یا رایانه و همچنین استفاده از کابل کشی ها برای تغذیه الکتریکی را از بین برده است.

نوع طراحی این دستگاه ها به گونه ای است که در صورت نیاز امکان اتصال به لپ تاپ و یا رایانه و همچنین اتصال به منبع تغذیه الکتریکی را خواهد داشت. در واقع دستگاه متشکل از سه قسمت می باشد که هر قسمت برای رفع یکی از نیاز های نام برده شده تعبیه شده اند و در صورت نیاز می توانند به شکل سنتی نیز قابل استفاده قرار گیرند.

به اشتراک گذاری در