نقد و بررسی پاوربانک 10000mAh یونیوو مدل Top 10

پاوربانک 10000mAh یونیوو

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و به ویژه گوشی های هوشمند, حتی اگر اعتقادی به استفاده از پاوربانک هم نداشته باشد, قطعا با توجه به سفر های پیش آمده , گرفتار شدن در ترافیک شهری و یا عدم دسترسی به برق , نیاز به همراه داشتن یک پاوربانک مطمئن را احساس کرده اید . در ادامه به بررسی ویژگی های پاوربانک 10000mAh یونیوو مدل Top 10 خواهیم پرداخت .

قابلیت حمل پاوربانک

همانطور که می دانید یکی از مهمترین ویژگی های یک پاوربانک قابلیت حمل آسان آن است. ممکن است پاوربانک هایی را دیده باشید که با توجه به ضخامت یا نوع طراحی آن به راحتی قبل حمل نمی باشند . بنابر این  انتخاب یک شارژر همراه که در ابعاد و اندازه های یک گوشی هوشمند باشد و به راحتی داخل کیف یا جیب شما جای گیرد می تواند یکی از مزیت های یک پاوربانک خوب باشد . پاوربانک یونیوو مدل Top 10 با ابعاد ۱۵۰ در ۷۴ در ۱۴/۵ میلی متری  و وزن ۲۱۴ گرمی خود, ابعادی مشابه با گوشی های هوشمند دارد که به آسانی می توانید آن را داخل جیب شلوار خود قرار داده و یا آن را به همراه گوشی هوشمند خود حمل کنید.

ظرفیت پاوربانک 

با توجه به اینکه اغلب پاوربانک ها ابعاد مشابه ای به هم دارند, فاکتور بعدی که در انتخاب یک پاوربانک باید مورد توجه قرار بگیرد و در واقع مهمترین فاکتور در انتخاب پاوربانک ها می باشد ظرفیت آن است . معمولا با توجه به نوع مصرف و ابعاد پاوربانک ها, پاوربانک های ۱۰۰۰۰ میلی آمپری از ابعاد و وزن متناسبتری برخوردار هستند و به علاوه قادر هستند چندین و چند بار گوشی هوشمند شما را به طور کامل شارژ کنند . پاوربانک یونیوو Top 10 با بهره گیری از باتری لیتیوم با درجه +A این اطمینان را به شما خواهد داد تا با اطمینان خاطر هر چه بیشتر, این پاوربانک را تهیه کرده و در مواقع نیاز بدون نگرانی از کیفیت باتری پاوربانک و آسیب های ناشی از شارژ توسط این دستگاه که به باتری گوشی هوشمند شما وارد می شود , آن را  برای مصرف روزانه خود انتخاب نمایید .

بیشتر بخوانید :   مدت زمان شارژ پاوربانک در اولین استفاده چگونه است؟

پورت های ورودی و خروجی پاوربانک 10000mAh یونیوو

پورت های ورودی و خروجی 

پاوربانک 10000mAh یونیوو از یک پورت ورودی DC 5V-2A  جهت شارژ پاوربانک و دو پورت DC 5V-2.1A خروجی USB جهت شارژر گوشی های هوشمند و سایر دستگاه های الکترونیکی مثل تبلت ها برخوردار می باشد . این پاوربانک همچنین دارای کلید روشن و خاموش کردن دستگاه می باشد که برای بررسی میزان شارژ پاوربانک نیز به کار می آید . برای بررسی میزان شارژ باقی مانده پاوربانک یونیوو مدل Top 10, پس از فشردن کلید روشن و خاموش, چراغ های LED تعبیه شده در کنار دستگاه روشن شده و میزان شارژ دستگاه را نمایش می دهند . چهار چراغ LED نمایشگر میزان شارژ پاوربانک به میزان ۲۵% می باشند که در صورت روشن شدن هر ۴ چراغ, پاوربانک شما به صورت ۱۰۰% شارژ شده است .

طراحی و شکل ظاهری

یکی دیگر از موارد مهم در انتخاب پاوربانک ها طراحی پاوربانک می باشد .در دو طرف پاوربانک 10000mAh یونیوو از بافت فیبر کربن و فلز نیکل که جلوه ای خاص و درخشان را در کنار زیبایی و ظرافت به ارمغان آورده است , استفاده شده است . پاوربانک یونیوو Top 10 با بهره گیری از طراحی ارگونومیک و استفاده از بدنه قوس دار جهت حمل و نگهداری هر چه راحت تر پاوربانک در دستان کاربران به استفاده هر چه راحت تر این پاوربانک با توجه به جزئی ترین موارد در طراحی و ساخت آن, کمک به سزایی کرده است .

پکیج کامل 

این محصول به همراه کاتالوگ مربوط به مشخصات پاوربانک, دستور العمل استفاده و معرفی قسمت های مختلف دستگاه به همراه کابل شارژ پاروبانک که برای شارژ پاوربانک مورد نظر تعبیه  شده است ارائه می گردد .

به اشتراک گذاری در